Burak Sevinç (Fethi) - Beyaz Giyme Toz Olur | Söz Dizisi

Burak Sevinç (Fethi) - Beyaz Giyme Toz Olur | Söz Dizisi.Star tv kanalın sevilen dizisi Söz dizisi 62 bölümünde çalan türkü.

~
Video hoşunuza gittiyse "BEĞENMEYİ" unutmayın!
Kanalımıza Destek Olmak İçin;bu ►http://bit.ly/birbilgikanalı Linki tıklayarak "ABONE" olabilirsiniz! Desteğiniz için TEŞEKKÜRLER!
~

"Beyaz Giyme Toz Olur" isimli türküyü Söz dizisi "Fethi" karakterini canladıran Burak SEvinç seslendirdi.Oyunculuğu kadar türkü yorumuda beğenildi.

Burak Sevinç (Fethi) - Beyaz Giyme Toz Olur Türkü Sözleri;

Beyaz giyme toz olur
Siyah giyme söz olur
Gel beraber gezelim (kaçalım)
Muradımız tez olur

Salına da salına da gel
Haydi yavrum
Dön dolaş gene bana gel

Beyaz giyme tanırlar
Seni yolcu sanırlar
Zaten bende talih yok
Seni benden alırlar

Salına da salına da gel
Haydi yavrum
Dön dolaş gene bana gel

Alçak ceviz dalları
Sıva beyaz kolları
Yar nereden geleyim
Hep sarmışlar yolları

Salına da salına da gel
Haydi yavrum
Dön dolaş gene bana gel

►Önerilen Videolar;
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
◕Farah Zeynep Abdullah - Yakarım;https://youtu.be/NxFIAsGr3nw

◕Kaybolalım | Leyla ile Mecnun Dizisi;https://youtu.be/jr9j5omjniU

◕Komik Afişler ve Uyarılar;https://youtu.be/w4XPSE7CNl0

◕Şahin Tepesi Aşk Kıvılcımları;https://youtu.be/ivk0GW4zd8c
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Star TV Söz dizisi Hakkında;

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın ortaklığında kurulan Tims & B Productions‘un yapımcılığını üstlendiği yeni aksiyon dizisi Söz ilk bölümü ile 3 Nisan Pazartesi akşamı Star Tv’de izleyicisi ile buluşacak. Cast çalışmalarının tüm hızla devam ettiği dizinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat ve Atakan Arslan paylaşıyor. Harika dizi Söz İstanbul’daki köylerden biri olan Karabayır’da çekilmektedir.

2016 yılında Survivor yarışmasında şampiyon olan Avatar Atakan, yeni dizide Özel Tim askerlerinden birine hayat verecek. Aksiyon dolu bir hikayesi olan ve izleyicilerine her dakika heyecan yaşatacak dizinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturuyor. Ayrıca dizide Doktor Hande karakterine, 2014 Miss Turkey yarışmasında üçüncü olan ve daha önce Medcezir gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Aybüke Pusat can verecek.

Söz Dizisi Konusu;
Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda üsteğmen olarak görev yapan bir askerin nişanlısı, teröristler tarafından haince öldürülür. Üsteğmen bu olaydan sonra bütün teröristlerden nişanlısının öcünü alma kararı verir. Bu intikam ateşi ile yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur ve bu kurulan tim anti terör timidir. Timin içinde konusunda en iyi askerler var ve bu timin başında nişanlısı öldürülen üsteğmen Yavuz yer alır.


  (0)   Comment