Audi E Tron Gt Konsept - Yeni Bir Yıldız

Audi e-tron , film başkenti Los Angeles 2018 Auto Show yıldızlarından birini sunuyor. Elektrikle çalışan Audi e-tron GT konsepti ile dört kapılı bir coupé ilk kez bir gösteri arabası olarak çıkıyor. Hacim üretim karşılığı yaklaşık iki yıl sürecek.

Bir sonraki elektrikli Audi, Audi e-tron SUV ve Audi e-tron Sportback'in ayak izlerini takip ederek 2019 için hazırlanıyor. Bu sefer, heyecan verici oranlar ve düşük bir ağırlık merkezi sağlayan düz zemin mimarisiyle. 434 kW (590 hp) bir spor otomobil için performans uyumu sağlar. Böyle bir dinamik Audi için beklediğiniz gibi tork tork vektörü ile quattro sürekli dört tekerden çekiş ile tork aktarılır. Performans iştiraki Audi Sport GmbH, daha sonra aracı bir hacim üretim modeline dönüştürmekten sorumludur.

Rüzgar tünelinden esinlenilen ilham: tasarım ve gövde
Düz, geniş ve uzun dingil mesafesiyle - klasik Gran Turismo'nun oranları. Audi e-tron GT konsepti ise 4,96 metre (16,3 ft) uzunluk, 1,96 metre (6,4 ft) genişlik ve 1,38 ‑ metre (4,5 ft) yükseklik ile bunları yansıtıyor . Dört kapılı coupé'nin hafif gövdesi, çok malzemeli bir yapı kullanılarak üretilmiştir. Burada karbondan yapılmış bir çatı bölümü ve çok sayıda alüminyum bileşen ve yüksek mukavemetli çelikten yapılmış destek elemanları vardır. Bu otomobil için teknoloji Porsche ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir. Tasarım ve karakter, benzersiz Audi DNA'sıyla dolu.


  (0)   Comment