Opel Gt X Experimental Konsept - Güçlü Siluet Cesur Grafik

GT X Experimental, Opel'in cepheye yönelik yeni temasını ortaya koyuyor. Ayrıcalıklı Opel Vizor, 2020'lerde daha sonra tüm Opel modelleri için ayırt edici bir tasarım öğesi olarak belirlendi.

#GTXExperimental, yolcuları geniş ve engelsiz erişimle karşılar. Dört kapının tamamı 90 dereceye kadar açılarak konsepte uygun bir karakter kazandırıyor.

Arka ön fasyayı yansıtır ve Opel Compass'ı saflığıyla gösterir, Blitz kanat şeklindeki arka farları sağlam bir şekilde sabitler.

Kenardaki sarı grafik çizgileri, vücudun sarı işaret aksanını yansıtır. Tekerlekler dönerken durmakta olan elektronik Blitz amblemini çevrelerler.

Kırpılmış üçgenler gövdede işlenir: LED ekran pilin elektrik şarj seviyesini gösterir. GT X Experimental, tüm Opel modellerinin 2024 tarafından elektrikli hale getirileceğini doğrular.

Güçlü siluet, üst ve alt alanları ayıran cesur bir grafik kimliğiyle vurgulanır. Opel sarı imza aksanı, konsept yapı ve dinamizm kazandırır.

GT X Experimental, Opel'in kendine özgün Alman tasarımı için yeni bir felsefeyi tanımlar ve karışım saflığını duygusal cesaretle birleştirir.

Saf Panel, sürücüye en yeni teknolojiyi parmak uçlarında sunarken, rahat bir sürüş deneyimi için Opel'in dijital detoksudur.

Grafik detaylar ayrıca iç mekandaki tasarımın katı saflığını da vurgular. Koltuk başlıklarının altına yerleştirilmiş çıkarılabilir hoparlörler de araç dışı ses deneyimini mümkün kılar.

GT X Deneyinde, her bir olağan fonksiyon, bir otomobilin her bir modülü gereksiz tasarım elemanlarını kaldırarak tasarım saflığını sağlamak amacıyla sorgulanmıştır.


  (0)   Comment