Yeni Audi Q3 Konsept - Daha Geniş Ve Çok Yönlü

Yeni Audi Q3 daha çarpıcı, daha geniş ve çok yönlü. Aynı zamanda tam boyutlu segmentten teknik iyileştirmeler ve daha fazla konforla geliştirilmiş sürüş dinamikleri için daha gelişmiş bir süspansiyon sunar.

#YeniAudiQ3, sekizgen tasarımı, geniş hava girişleri ve tekerlek kemerleri üzerinde güçlü kaslar ile çarpıcı Tek Çerçeve ile selefinden daha sportif görünüyor. İlk nesil ile karşılaştırıldığında, #kompaktSUV neredeyse tüm boyutlarda büyüdü.

SUV tarzındaki Audi Q3, sportif oturma pozisyonu ile kolay erişim ve iyi bir görüş açısı sunar. Direksiyon buna göre dik açılıdır. Bir seçenek olarak elektrikli olarak ayarlanabilir koltuklar, bir sonraki büyük araç kategorisinden konfor sunar.

Yeni Audi Q3, aynı zamanda veri aktarım standardı LTE Advanced, Wi-Fi hotspot ve Audi connect servisleri ile de kapsamlı bir şekilde bağlantılıdır. Navigasyon sistemi, önceki tercihlere göre sürücünün tercihlerini tanır ve uygun rota önerileri üretmesini sağlar.

Yeni Audi Q3 ayrıca adaptif cruise assist dahil bir dizi yenilikçi destek sistemi sunuyor. Adaptif cruise control, trafik sıkışıklığı desteği ve aktif şerit yardımı fonksiyonlarını içerir.


  (0)   Comment