Konsantrasyon Artırıcı Rahatlatıcı Asmr Müzik (Zen & Chi)

Ruhu dinlendirici özelliği olan bu müzik ile meditasyon yapabilir ders çalışma müziği olarak kullanabilirsiniz. konsantrasyon artırıcı bu müzik asmr tabanlıdır zihninizi açık tutar. Rahat bir uyku ve güzel rüyalar için bu müzik tamda aradığınız şey. Epifiz bezinin ilacı da bu müzik aynı zamanda. Bu müzik sayesinde meditasyon esnasında tam rahatlama yaşayacak ve zihninizi boşaltmanıza yardım edicek.
Zen ve Chi öğretilerinde çok sık kullanılan bu müzik sayesinde artık daha rahat ediceksiniz.

Tipik olarak kafa derisinde başlayan ve boyun, üst omurganın arkasından aşağı doğru hareket ederek gevşemeyi hızlandıran statik bir yada karıncalanma hissi ile karakterize bir öforik deneyimdir.
Spa, masaj, yoga, çalışma, dinlenme, eğitim, meditasyon, şımartıcı, zen, uyku, pilates ya da başka herhangi bir şeye ihtiyaç duyulan ideal huzur veren fon müziği.

DİKKAT BU MÜZİK EDİTLENMİŞ BİR ÇALIŞMADIR. aşağıda müzik orjinali mevcut. Frekans değerleri ayarlanmış ve bir takım çalışmalar yapılmıştır üzerinde. Müziği indirdiğiniz zaman bu müzik mono formatta indiği için yapılan ayarlama ve frekans değerleri bir işe yaramıyor. Müziği buradan dinleyin yada çok isterseniz mail atın sizlere ulaştıralım.

Muziğin orjinali;
https://soundcloud.com/leerosevere/
https://soundcloud.com/leerosevere/fe...
"Featherlight (25 min version)" by Lee Rosevere is licensed under a Creative Commons Licence.
https://creativecommons.org/licenses/...
Müzikte değişiklikler yapıldı Frekans ayarları yapılarak beynin hissedebileciği eşiğe göre bir yapılanma yapıldı.Ücretsiz Abone olmayı unutmayın...


  (0)   Yorum