Zaman Yolcusu Noah Deşifre Oldu! 2019, 2020 Kehanetleri

Zaman yolcusu Noah deşifre oldu! 2019 kehanetleri gerçekleşen, 2020 ile 2030 kehanetlerini açıklayan gelecekten gelen adam gerçek kimliğini açıkladı. İstanbul depremi, deprem kahini Frank Hoogerbeets'i popüler hale getirdi! Türkiye'de kahin ve kehanetler tekrar gündem konusu oldu. APEX TV tarafından ortaya çıkan ve bizimde daha önce videosunu yaptığımız, zamanda yolculuk yapan Noah açıklamalarda bulundu.

ÜCRETSİZ ABONE OL.! http://bit.ly/2ReyspU
Zaman Yolcusu Noah ilk videomuz; http://bit.ly/2qaZ7eP

Zaman yolcularını sık sık artık görmekteyiz. Bunların bazıları gelecekten geldiklerini bazıları ise geçmişten gelip gizli saklı kalmış konular hakkında bilgi verdi bize. Birçok kişiye ütopik gelse de zaman yolculuğu yaptık diyenlerin söylediklerini merak etmeden de duramıyoruz.

En sık karşımıza çıkan ve sık sık zaman yolculuğu yaptığını söyleyen Noah ise gelecek ile ilgili ilginç iddialarda bulunmuştu. 2030 geldiğini söyleyen Noah'un bu iddialarının bazıları şu an için yaşanmış görünüyor. Yakın zamanda söylediği diğer iddiaları ise şok etkisi yarattı.

Son dakika İstanbul depremi ile kahin ve kehanetler tekrar gündem konusu oldu. İstanbul depremi, deprem kahini Frank Hoogerbeets'i popüler hale getirdi Türkiye'de. istanbul'da deprem olacakmı bilmiyoruz! Zaman yolcusu gerçek mi? diye sorgularken diğer geleceği gören animasyon ve kehanetleri gerçekleşen insanlarda popüler hale geldi. Baba vanga ve Nostradamus zaten bildiğiniz kahinler buna birde Selenge'yi eklemiştik. 2019 kehanetleri tutan Noah; 2020 kehanetlerini ve daha sonra 2030 yılına kadar olacakları öngördüğü video ise halen daha trend konular arasında.

Gelecek ve geçmiş insanlar tarafından her zaman merak konusu olmuştur. Daha zaman makinesi icat edilmedi ama gelecekten geldiğini iddia eden bir çok insan var. Kim doğruyu söylüyor, kim yalan söylüyor bilemiyoruz.

Zamanda yolculuk yaptığını iddia ederek "2030 yılından geldim" diyen Noah kehanetlerini sosyal medyada çektiği videolarla paylaşmıştı. bir takım kehanetlerini sıralamış ve bu kehanetler bir bir tutmaya başlayınca ise popüler hale gelmişti.

Daha sonra yalan dedektörüne giren Noah bu testten başarıyla geçmesi ise büyük yankı uyandırmış özellikle Noah’ın videolarını yayınlayan APEX TV adlı youtube kanalı bu işten çok fazla gelir elde etmişti.

Noah bir açıklama videosu yayınladı ve bu açıklamaları yine YouTube üzerinden yaptı. ApexTV kanalı üzerinden yayınlanan video ise, nedeni bilinmeyen bir şekilde YouTube'dan kaldırıldı.
Şimdi gerçeklerin su yüzüne çıkma vakti. Zaman yolcusu olduğu iddaa edilen Noah deşifre oldu.

Sürecin 2014 yılında başladığını ifade eden Noah, ApexTV isimli YouTube kanalıyla bir anlaşma yaptı. Kanalın hem kendi hem de ailesinin gerçek kimliğini sonsuza dek gizleyeceğine dair bir anlaşma istediğini söyleyen Noah, aslında gelecekten gelmediğini ifade etti. Noah bu açıklamaları yine YouTube üzerinden yaptı. ApexTV kanalı üzerinden yayınlanan video ise, nedeni bilinmeyen bir şekilde YouTube'dan kaldırıldı. böyle bir videonun internete düşmesi ve akabinde kaldırılması kafalarda büyük soru işaretlerini getirmiyor değil. Peki ya sizce Noah gerçekten bir zaman yolcusu mu yoksa iddaa edildiği gibi bir kurgudan mı ibaret!


Türkçe belgesel tadında güzel bir video daha sizlerle. 2020 yılı komplo teorileri ve kehanetlerini, gündem konularını yine kanalımız BAKMIS ve internet sitemizde Bakmis.Com'da bulabileceksiniz.
Bu video Canon Eos M50 ile 4k çekilmiştir. Montaj ise Filmora9 ile 4k UHD olarak yapılmıştır. Video süresi: 10:03

Youtube kanal gelirlerimiz çeşitli bağış kampanyalarına harcanmaktadır;
- Fidan Bağışı Yaptık http://bit.ly/2MyaNzO

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen abone ol butonundan kanalımıza ücretsiz abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

https://www.youtube.com/channel/UCvK1KHz3hjm5K8WDywxgKsA/
Tags; #2019 #2020 #noah #2030 #timetraveler #timetravel #zamanyolcusu
Bu makalenin devamı web sitemizde : https://bakmis.com/


  (0)   Yorum