Netflix İzleme Geçmişi Nasil Gizlenir? | Netflix

Netflix izleme geçmişini gizlemek. Netflix İzleme Geçmişini silme ayarları. NetFlix hesabınızı birden çok kişiyle paylaşımlı olarak kullanıyorsanız ve izlediklerinizin görülmemesini istiyorsanız bu işlemi yaparak izleme geçmişini temizleyebilirsiniz. Ayrıca izleme geçmişi sayesinde NetFlix bu bölümü kullanarak sizlere film/dizi önermektedir. Örneğin ağırlıklı olarak romantik film içerikli yapımlar izliyorsanız ana sayfanızda ağırlıklı olarak bu tarz yapımlar çıkacaktır.

✓ Önerilen Kanal Videoları
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▶️ IMDB PUANI NETFLİXTE GÖSTER
► https://youtu.be/_iPsbC2cDek

▶️ WHATSAPP BİLDİRİM IŞI RENGİ DEĞİŞTİRMEK
► https://youtu.be/o0x1VHnEy8g

▶️ INSTAGRAM KARANLIK MOD AÇMAK
► https://youtu.be/bbU732hAZ3o

▶️ EXCEL'de AYNI VERİLERİ BULMAK
► https://youtu.be/D-m-uvzpu9s
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Netflix'in izleme geçmişini gizli yapmak için televizyon, Akıllı telefon, tablet gibi mobil uygulamalar isterseniz internet tarayıcınız üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. İzleme geçmişini silmek Nasıl yapılır? anlatalım.

▶️ Netflix İzleme Geçmişini Gizlemek

Bilgisayar tarayıcınızdan veya televizyonunuzdan NetFlix hesabınıza giriş yapınız. Ekranın sağ üst köşesinde hesap resmini göreceksiniz. Orayı tıklayınız. "Hesap" bölümünü tıklayınız. "Profil ve Ebeveyn Kontrolleri" bölümünde hesabınızı göreceksiniz. Eğer Netflix hesabınızı birden fazla kişi kullanıyorsa hangi hesabın izleme geçmişi silinecek ise o hesap üstüne tıklayınız.

Açılan menüden "İzleme Etkinliği" bölümüne tıklayınız. Karşınıza gelen yeni sayfada NetFlix izlediğin yapımları tarih bazından yeniden eskiye doğru sıralayacak bir şekilde size sunacaktır.
Bu ekranda isterseniz bazı yapımları gizleyebilir isterseniz de hepsini. Tek yapmak istiyorsanız o yapımın yanındaki "⊘" bu işarete basmanız yeterlidir. Eğer bütün listeyi temizlemek istiyorsanız Sayfa altında bulunan "Tümünü Gizle" seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu işlemlerden sonra NetFlix ki bütün izleme kayıtlarınız ekrandan temizlenecektir. Bu işlem geri alınamaz.24 saat içinde, bu içerikler Netflix'te izlenmiş olarak görünmeyecek ve içeriği yeniden oynatmadığınız takdirde bundan sonra size önerilerde bulunmak için kullanılmayacaktır.

▶️ Yapım: Aykut AKSU ® | Faydalı Bilgiler...

#netflix #İzlemeGeçmişi


  (0)   Yorum