Dünyanin En Duygusuz Seri Katili | Karindeşen Jack Kimdir ?

Ben Eren Önder. Bu videoda acımasız bir seri katil olan Karındeşen Jack'in yani Jack The Ripper'in kim olduğundan ve cinayetlerinden bahsettik. İyi Seyirler
-----------------------------------------------------------------------
"Jack the Ripper" yani Karındeşen Jack İngiltere’nin belki de en varoş, fakir ve işsizliğin en yoğun olduğu bölge olan Whitechapel’de 1888 yılında başladı cinayetler.
Neredeyse her hafta bir hayat kadını ölüyor, fakat katile dair hiçbir iz bulunamıyordu.
Hem de öyle sıradan ölümler değildi bunlar; vücutları sanki bir cerrah tarafından ameliyata alınmışçasına profesyonelce deşiliyor, organları dikkatlice alınıyor ve ölü bedenleri sağa sola atılıyordu.
Karındeşen Jack, sadece iki buçuk ay içerisinde aniden cinayetlere başlamış ve tıpkı başladığı gibi bir anda bitirerek ortadan kaybolmuştur. Berbat pis evler, fakirlik, işsizlik ve fuhuş, cinayetlerin işlendiği yer olan Whitechapel’i, Whitechapel yapan etkenlerdi. Kurbanlarını da bu bölgeden seçmiştir Jack.
İlk öldürdüğü hayat kadını ‘’Polly’’ lakaplı Mary Ann Nicholls, 31 Ağustos 1888 tarihinde iki hamal tarafından ölü olarak bulundu. Hem boğazı kesilmiş, hem de karın bölgesi deşilmiş ve organları alınmış bir şekilde…
İkinci cinayeti ise daha şiddetli ve acılı oldu Jack’in. Kurbanının öldükten sonra boğazını kesmiş, bacakları açık şekilde bir çöplüğe atmıştı.
Jack, bu şekilde resmi kayıtlara geçmiş 5, onun öldürdüğü düşünülen toplamda 18 cinayet işlemiştir. İçindeki psikopat ruhu, başka insanlara ölüm getirerek doyuran bir seri katil..

Jack İşlediği bir cinayetlerden birinde polislere bir mektup bırakırıyor mektupta...
"
Sayın yetkili,

Kulağıma sürekli polisin beni yakaladığına dair haberler çalınıyor, ama beni uzun bir süre daha yakalayamayacaksınız. Çok zeki görünüp, doğru iz üzerinde olduğunuzu açıkladığınızı duydukça çok gülüyorum. Ben hayat kadınlarının peşindeyim ve yakalanıncaya kadar da onları deşmeye devam edeceğim.
Son icraatım gerçekten müthişti, gördünüz değil mi? Kadına bağırması için fırsat bile vermedim. Soruyorum size, beni nasıl yakalayacaksınız?
İşimi seviyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Yakında benim komik ve eğlenceli oyunlarımı yeniden duymaya başlayacaksınız. Bıçağım sağlam ve halen oldukça keskin. Yine de size iyi şanslar diliyorum.
Tüm samimiyetimle,
"Karındeşen Jack."

Bir gün, bir haber ajansına mektup gelir, üzerinde Karındeşen Jack imzası olan. İşleyeceği bir sonraki cinayeti haber vermektedir Jack. Araştırmalar başlar, mektubu incelemeye koyulur uzmanlar. Fakat bir sonuç alınamaz, katilin kimliğine dair bir bilgi bulunamaz.
Mektuptan 2 hafta sonra, yine aynı ajansa bir paket gelir. Paketin içinde yarım bir böbrek ve bir de not vardır. Not üzerinde ‘’Geçen gün size bahsettiğim cinayetin başrolündeki kurbanın böbreği bu. Aslında böbreğin yarısı demek daha doğru bir tabir olacaktır. Çünkü yarısını yedim!’’
Son cinayet 9 Kasımda işlenir ve Jack aniden ortadan kaybolur. Cinayet dosyası, cinayetlerden 2 yıl sonra kapanmış, fakat bazı bilim adamları ve dedektifler modern teknoloji sayesinde cinayeti kısmende olsa aydınlatmışlar ve bugüne kadar ellerindeki tek fiziki kanıt, kurbanlardan birine ait olduğu söylenen şal ile çalışmalarını sürdürmüşlerdir. Kim olduğu, bu cinayetlere neden başladığı ve neden bir anda bitirdiği halen tartışılır.
Uzmanlara göre Jack ya bölgeden göç etti ya da bir sebeple öldü veya öldürüldü.

Karındeşen Jack’in kim olduğuna dair çok sayıda iddia mevcut;
Jack’in kim olduğu seneler sonrasında bile halen tam olarak aydınlatılamamıştır. Fakat işlediği cinayetler göz önünde bulundurulduğu zaman, özellikle kurbanlarının organlarını titizlikle ve ustalıkla bedenlerinden ayırdığı da düşünülürse bir doktor ya da cerrah olabileceği düşünülmektedir. Çünkü öldürdüğü kadınların kestiği organları o kadar estetik ve diğer organlara zarar vermeden, iz bırakmadan alınmıştır ki bunun için oldukça bilgili olmak gerekir.

Katil ile ilgili bir başka iddia ise, Ivor Edwards adli araştırmacının, “Kara Büyü Ritüelleri” kitabında yer alan, Robert Donston adlı satanist olduğu söylenmektedir. Tabiki bu kanılar sadece tahminden ibaretti.
-----------------------------------------------------------------------
Video hoşunuza gittiyse beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın. Diğer videolarımız için bildirimleri açın ve takipte kalın.

Diğer videoları kaçırmamak için kanalıma abone olun : https://goo.gl/4G3lUy

Sosyal Medya Ağlarım
Facebook Sayfamız: https://goo.gl/8JkKlN
İnstagram: https://www.instagram.com/_erenonder_/
Snapchat: poncik0055

# ERENYAPAR : https://goo.gl/5225mx
VLOG : https://goo.gl/2qA2g9
CHALLANGE'LAR : https://goo.gl/NervNA
TÜM EĞLENCELİ VİDEOLARIMIZ : https://goo.gl/qcdMEh

Mail:creature_eren@hotmail.com

Ben Eren Önder, 15 Yaşındayım. Bu kanalda birbirinden eğlenceli,komik içerikler çekiyor ve vlog videoları yapıyorum. Burada amacım, ilk önce kendimi sonra sizleri eğlendirmek. Kanalımıza abone olarak tüm videolarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.


  (0)   Yorum