2018 Yaz En Şık Sokak Modası

Yaz aylarının gelmesiyle, sokaklar yine çok stil ve tarz renkler hakim olmaya başladı. 2018 Yaz sezonunun en şık sokak #modası kombinlerini sizler için bir örnek çekim yaptım. İşte 2018 Yaz sezonunun en şık sokak modası için arabam ile çekilmiş olduğum spor görünümlü kıyafetim.
2018 Yaz sezonunda sokak modası yine trendleri ile göze çarpıyor. Sıcak havaların gelmesiyle, Yaz kendini hissettirmeye başladı. Sokak modası da Yaz son derece iddialı ve çarpıcı renkler ile karşılıyor. Sizler için zaman buldukça yaptığım kombin fotoğraflarını paylaşıyorum. 2018 Yaz en şık #sokak modası kombinleri görmek için beni takip etmeye devam edin.
Bu sezon sokaklarda sıkça karşılaşacağınız modeller arasında birbirinden farklı renkleri ile jeansler yer alıyor. Sadeliğin asilliği olan beyaz denimlerde bu sene sokak modasında yerini almış durumda. Salaş spor ama şık bir görünüm veren gömlek pantolon kombinleri de sezonun vazgeçilmezleri arasında.


  (2)   Comments

Gökay Yılmaz 7 months ago

zenginlik abidesi

Melis Dülger 7 months ago

her arabası olan zengin mi?

Gökay Yılmaz 7 months ago

bence zengin

Melis Dülger 7 months ago

değil!

Load More

Murat Şahin 7 months ago

gönlü zengin bence

Melis Dülger 7 months ago

herkese değil!


Üniversite Öğrencisiyim / İstanbul - Bostancı'da yaşıyorum / Moda, Makyaj, Güzellik, Bakım, Seyahat ve Stil konularında makaleler yazıyorum.

view all posts by Melis Dülger

Verified