Çekimlere Devam Ediyoruz

Bazı küçük yöntemlerle cep telefonunuz ile çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Belli kurallara uyarak çok kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Bazı yöntemleri kullanırsanız bunu yapmanın o kadar da zor olmadığını göreceksiniz.

Günümüzde fotoğraf dendiğinde çoğumuzda akla ilk gelen cihazlardan biri cep telefonları. Sürekli yanımızda olan, ve şarjı fotoğraf çekmekten yetmeyen her anımızda bizi takip eden bu minik yardımcılarımız teknolojiyle beraber özelliklerini de geliştirdiler. Artık çok daha kaliteli fotoğraf çekebiliyorlar. Flaş özellikleri daha güçlü, sensörleri ışığa karşı daha hassas, panorama ve HDR gibi teknikleri özellikleri kullanabiliyorlar ve her şeyden önemlisi çekilen fotoğrafları anında paylaşabiliyoruz.

Bu yazıda paylaşacağımız bazı ipuçları ile cep telefonunuzla daha güzel fotoğraflar çekebileceksiniz. Aşağıdakilere dikkat etmeniz yeterlidir. Zaten telefonlar çok teknolojik ve akıllı.

-Telefonunuzun özelliklerini öğrenin
-Gün ışığını nasıl geldiğine dikkat edin
-Yüksek çözünürlükte çekin
-Pek zoom kullanmayın.
-Çekim açılarına dikkat edin


  (2)   Comments

Murat Şahin 7 months ago

GüzeL beRaberLikmiş

Melis Dülger 7 months ago

en sevdiğim arkadaşlarım

Murat Şahin 7 months ago

aRkadaşlığınız daim oLsun ne diyeLim


Üniversite Öğrencisiyim / İstanbul - Bostancı'da yaşıyorum / Moda, Makyaj, Güzellik, Bakım, Seyahat ve Stil konularında makaleler yazıyorum.

view all posts by Melis Dülger

Verified