En Trend Kombin Önerileri

Takipçilerime kocaman bir selam! Yaz aylarında tatil yapanların dışında bir çok arkadaşımız çalışmak zorun olabilir. Yaz ayları hiçbir zaman bizim güzel görünmemize veya giyinmemize engel değildir.Yaz modası mayıs ayından eylül ayının sonuna kadar devam eder. Bu süreçte en #trend yaz kombinleri bir başka kullanabilirsiniz. Sıcaklardan dolayı bayanlar yaz aylarında hem şık görünmek ister hemde yazın bunaltıcı havasında giydikleri yaz kombinleri ile rahat etmek ister. 2018 yaz en trend kombinleri kullanım olacak.
Kot şort, tişört, rahat sandaletler 2018 yaz kombinlerin de en fazla karşımıza çıkacak parçalar olacak. Spor ayakkabılar, rahat tek tip desenli elbiseler alternatif parça olma özelliğine sahip. Gündelik sokak sitilinde bu güzel kıyafet şekillerini güzel bir şekilde kullanabileceksiniz. Sokak stili için bu yaz kıyafet kombinlerinden fikir alıp esin kaynağınızı oluşturabilirsiniz. Modacılardan bilgilerine dayanarak ve 2018 modasını dikkate alarak oluşturduğu en trend yaz kombinleri renk tercihlerine azami ölçüde dikkat ederek hazırlandı. Bu güzellikleri deneyince ne kadar profosyonel el değmiş gibi herkes bunu fark edecektir. Güzel yaz günlerinde şirin parçalarla yapılan tarzlar gerçekten harika olacaktır.
Aksesuar olarak da en iyi tercih güneş gözlüğü olacaktır. Güneş gözlüğü, gözlerinizi korumak hemde #stil görünmek için olmazsa olmaz olacaktır. Her kombinin yanında da uygun güneş gözlüklerine yer verdik dikkate alabilirsiniz. #Gözlük dışında da 2018 yaz kombinlerinde de önemli aksesuar şapkalardır. Şapka tercihi de güzel olacaktır. Bu size sunduğumuz yaz kombinlerinden hangisini denemeyi planlıyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından belirtin bize bakalım hangi kombin revaçta olacak.
Topuklu ayakkabı siyah renkli mavi elbiseyle uyumlu olsun diye. İnce kemerli mavi elbise yaz günlerine uyum sağlar ve aksesuar olarak da şapka seçilmiş renk olarak da ayakkabı ile aynı renk uyumu sağlanmış. Denemenizi öneriyoruz renk uyumu yüksek bir kombin.


  (3)   Yorumlar

Gökay Yılmaz 1 year ago

stil danışmanı mısın?

Melis Dülger 1 year ago

moda uzmanlık alanım

Gökay Yılmaz 1 year ago

belli çok güzelsin

Melis Dülger 1 year ago

teşekkürler..

Daha Fazla

Kaan Bakiler 1 year ago

hey beyaz yakışmış gerçekten

Melis Dülger 1 year ago

tşkr

Murat Şahin 1 year ago

şahane duruş

Melis Dülger 1 year ago

gibi gibi


Üniversite Öğrencisiyim / İstanbul - Bostancı'da yaşıyorum / Moda, Makyaj, Güzellik, Bakım, Seyahat ve Stil konularında makaleler yazıyorum.

Profili İncele Melis Dülger

Onaylandı