The Fashion Model

Öncelikle şunlara dikkat etmelisiniz manken olmak istiyorsanız. mankenlik ciddi ve disiplin isteyen bir meslek veya hobi olarak görebilirsiniz. Ben hobi olarak görüyorum. Genellikle sosyal medyanında aracılığı kendimizi gösterebiliriz gerçekten böyle bir yetenek varsa bizde zaten doğal olarak fark edilebilirsiniz. Meslekten daha çok sosyal bir aktivite olarak görmek ve uğraşmak benim için daha uygun gelmektedir. Meslek olarak hiçbir zaman düşünmedim. Nasıl manken olunur diye bir konuyu araştırıyorsanız eğer burda yazılı olan her şeyi dikkate almanızı öneririm.

Nasıl manken olurum; şu iyice bilmek gerekirki güzel ve fiziği düzgün olan herkes manken olabilir diye bişey yoktur, mankenlik enerji ve yetenek işidir. Karşı tarafa yansıttığımız pozitif enerji, yüz hatlarınız, kemik yapınız, mimikleriniz bakışlarınız hepsinin bu enerjiyi yansıtması gerekir. Herkes manken veya oyuncu olacak diye bişey yok. Kişilerin kendilerini daha mutlu hissedebilecekleri bir çok meslek grubu var ve o mesleklerde iyi paralar kazanılmaktadır. Her şeyde para değil bunuda unutmayalım.


  (3)   Comments

Eren Genç 2 weeks ago

çok doğru paylaşım✔

Melis Dülger 2 weeks ago

teşekkürler

Murat Şahin 2 weeks ago

ilk defa güzel olan yazar görüyorum

Melis Dülger 2 weeks ago

teşekkürler murat

Gökay Yılmaz 2 weeks ago

film yıldızı gibisin

Melis Dülger 2 weeks ago

o kadarda değil


Üniversite Öğrencisiyim / İstanbul - Bostancı'da yaşıyorum / Moda, Makyaj, Güzellik, Bakım, Seyahat ve Stil konularında makaleler yazıyorum.

view all posts by Melis Dülger

Verified