2021 Bronco Suv Ve 2021 Bronco Sport Suv

Bronco Sport, sahibinin SUV'larına ekleyebileceği 100'den fazla ürünle geçtiğimiz sonbaharda piyasaya sürüldü. Bronco'nun iki ve dört kapılı modellerinin yakında piyasaya çıkmasıyla birlikte, 200'den fazla Ford onaylı ürün müşterilerin aralarından seçim yapmaları için sunulacak.

Daha fazla satış sonrası şirket çevrimiçi hale geldikçe, bu sayı özellikle de Bronco iki ve dört kapılı SUV'ların modüler tasarımını kullanan - kapıların, çatıların, çamurlukların, ızgaraların ve daha fazlasının nihai kişiselleştirmenin peşinde kolayca değiştirilebileceği şekilde artacak.

"Bronco ve Bronco Sport'un benzersiz tasarım özelliklerinden yararlanmak için geçmişe göre çok daha fazla şirketi kişiselleştirme sürecine dahil ettik ve bunların tümü özelleştirmeyi daha geniş bir arazi tutkunu yelpazesi için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçladı - hobicilerden profesyonel arazi araçlarına, ”dedi Seaman. “Sonuç olarak, hiçbir Bronco SUV'un aynı olması gerekmemeli. Müşterilerimiz kadar çeşitli olabilirler. " #2021BroncoSUV​ #2021BroncoSportSUV​
2021
Bronco SUV
2021 Bronco Sport SUV
off-road meraklıları
Bronco Sport
Ford onaylı ürün
profesyonel arazi araçları


  (0)   Yorum