2022 Renault Kangoo Panelvan En Son Teknolojiyle Donatıldı

Atletik ve dinamik tarzıyla All-New Kangoo Van, büyük yeniliği Open Sesame by Renault ile van segmentinde devrim yaratıyor.

Tamamen Yeni Kangoo Van, en son teknolojiyle donatılmış özel bir araç arayan zorlu profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılar.

Tamamen Yeni Kangoo Van, 1.3 TCe benzinli motor (100 ve 130 hp) ve 1.5 Blue dCi dizel motor (75 ve 95 hp) ile satışa sunulacak.

Yepyeni Renault Kangoo Van, kargoya erişimi kolaylaştıran ve yüklemeyi basitleştiren kullanışlı ve akıllı yeniliklerle bir kez daha profesyonellerin çalışmalarında devrim yaratıyor.

Merkezi sütunu kaldıran Open Sesame by Renault , 1.446 mm ile piyasadaki en geniş sağ taraftan erişimi sunuyor. Easy Inside Rack , geri çekilebilir bir iç raf sayesinde uzun nesnelerin yüksekte taşınmasına izin verir.

Atletik bir dış tasarıma ve farklı omuzlara sahip Yeni Kangoo Van, 3,9 m³'ye kadar sınıfının en iyisi yük hacmi sunuyor. Modernize edilmiş iç mekan, yeni çekmece Renault Easy Life da dahil olmak üzere 60 litrelik pratik ve erişilebilir saklama alanı sunuyor .

Önde, Tamamen Yeni Renault Kangoo Van, akıllı telefon desteği, kablosuz şarj cihazı ve üç adede kadar USB ve üç 12V soket ile donatılmış gerçek bir mobil ofis ile iki veya üç koltuk sunuyor.

Tamamen Yeni Kangoo Van, navigasyonlu veya navigasyonsuz Renault EASY LINK multimedya sistemine (8 inç dokunmatik ekran ve akıllı telefon replikasyonu ile) sahiptir.

Yolda güvenliği artırmak için, Tamamen Yeni Renault Kangoo Van, bir panelvanın doğru kör noktasında neler olduğunu görmeyi mümkün kılan Geniş Görüş Aynası ile donatılmıştır. Ve gönül rahatlığı için, aktif acil frenleme, aktif kör nokta izleme, kalıcı arka görüş asistanı vb. Dahil on iki yeni sürüş yardımı sunar. #2022RenaultKangooPanelvan​
2022
Renault Kangoo Panelvan
All-New Kangoo Van
Yepyeni Renault Kangoo Van
Yeni Renault Kangoo Van
Renault Easy Life
aktif kör nokta izleme
aktif acil frenleme


  (0)   Yorum