2022 Renault Trafic Combi Ve 2022 Renault Trafic Spaceclass

Renault, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yepyeni Renault Trafic insan taşıma araçlarını iki modelle tanıtıyor.

Yeni Renault Trafic, çok sayıda yolcu için Combi veya VIP müşterileri taşımak için Renault Trafic SpaceClass olarak gelir.
Renault Trafic'in DNA'sı artık daha güçlü bir görünüm, optimize edilmiş bir iç mekan, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla motor ve daha güvenli performans ile her zamankinden daha güçlü.

Yeni Renault Trafic Combi özellikle büyük aileler ve insan taşıma hizmetleri sunan şirketler ve yerel yönetimler için uygundur. Konfor ve depolamadan ödün vermeden daha modüler oturma ihtiyacını karşılar.

Yeni Renault SpaceClass , çok yönlülük, alan ve özel konfor arayan daha seçici müşteriler içindir.

Tur şirketleri ve VIP ulaşım uzmanları, deri döşeme ve birinci sınıf bir iç mekanla donatılmış Renault Trafic SpaceClass Signature versiyonunun tadını çıkaracaklar.

Çıkarılabilir bir orta masa ve bağımsız, kayar döner koltuklarla zahmetsizce gerçek anlamda hareketli bir oturma odasına (yüz yüze oturma alanında beş kişiye kadar alan) dönüştürülebilir.

Bir kaçamak arayan müşteriler, SpaceClass Escapade sürümüyle tam da ihtiyaç duydukları şeyi bulacaklar .

Bir eğlence aracı olarak tasarlanan sıra koltuk, kolayca bir yatağa dönüştürülebilir (1,90 m uzunluğa kadar). Çıkarılabilir masa ve yan taraftaki ek okuma ışığı, stresten uzak bir kaçış için mükemmel bir arkadaştır. #2022RenaultTraficCombi​ #2022RenaultTraficSpaceClass​
2022
Renault Trafic Combi
2022 Renault Trafic SpaceClass
Yeni Renault Trafic
Renault Trafic SpaceClass
Yeni Renault SpaceClass
Yeni Renault Trafic Combi


  (0)   Yorum