Škoda Enyaq Iv Suv: Test Sürüşü Dış Ve Iç Tasarım

ŠKODA ENYAQ iV SUV Dış özellikler: güçlü görünüm, ferah ve aydınlatılmış Crystal Face

Güçlü, dinamik ve duygusal: Yeni ŠKODA ENYAQ iV, özgün ŠKODA ızgarası, heykelsi hatları ve markaya özgü olağanüstü geniş iç mekana izin veren dengeli orantıları ile gerçek bir Skoda SUV olarak hemen tanımlanabilir.

SUV'nin yenilikçi aydınlatmalı Crystal Face'i öne çıkan bir özelliktir.

Markanın tamamen elektrikli ilk SUV'sinin sağlam karakteri 18 ila 21 inç büyük jantlarla vurgulanmaktadır.

ŠKODA ENYAQ iV SUV İç mekanda öne çıkan özellikler: Design Selections ile yaratılan hoş ambiyans

ŠKODA, ENYAQ iV'nin iç tasarımında yeni bir yaklaşım benimsedi ve şimdi klasik döşeme seviyeleri yerine yenilikçi Tasarım Seçimleri ve mevcut seçenekler için net ve yeni bir yapı sunuyor.

Tasarım Seçimleri, modern yaşam ortamlarından esinlenmiştir: kullanılan stil, renkler ve malzemeler mükemmel bir şekilde koordine edilmiştir.

ŠKODA ENYAQ iV, sunulan seçenekler için tamamen yeni yapı sayesinde artık sadece birkaç adımda yapılandırılması çok kolay.

Müşteriler, tercih ettikleri modelden bağımsız olarak on bir tema paketinden birini seçebilir ve bireysel seçenekleri belirleyebilir.

"ENYAQ iV'nin iç mekanını tasarlarken tamamen yeni bir çığır açmayı başardık. Tamamen elektrikli araçlar için gerekli olmadığından bir iletim tünelinin olmaması, yolcular için daha fazla alan ve ek depolama ile sonuçlandı.

Daha da büyük bir ferahlık hissi yaratmak için bu kavramsal avantajı da kullandık. ENYAQ iV'nin tüm genişliği boyunca uzanan gösterge panelinin çok seviyeli düzenlemesi de iç mekanı daha büyük hissettiriyor.

Müşterilere mükemmel uyumlu ortamlar sunan yeni Tasarım Seçimlerimiz, modelin özel salon benzeri karakterini geliştiriyor." #YeniŠKODAENYAQiV​
Yeni
ŠKODA ENYAQ iV
tamamen elektrikli ilk SUV
Crystal Face
Design Selections
Tamamen elektrikli araçlar


  (0)   Yorum