Mercedes'in Tamamen Elektrikli Lüks Sedanı Eqs

Mercedes EQS, Mercedes'in tamamen elektrikli lüks sedanıdır. Bununla Mercedes-EQ, bu araç segmentini yeniden tanımlıyor.

Mercedes EQS aynı zamanda lüks ve yönetici sınıfı elektrikli araçlar için modüler mimariye dayanan ilk modeldir.

Teknoloji, tasarım, işlevsellik ve bağlanabilirliği birleştiren EQS, hem sürücüleri hem de yolcuları memnun ediyor. 0.20' den başlayan bir C d değeriyleüretim araçları için yeni bir aerodinamik ölçüt belirler.

Yapay zeka (AI) destekli, birçok alanda günlük yaşamlarını kolaylaştırıyor. Mercedes EQS, S-Serisi ve Mercedes-Maybach S-Serisi ile birlikte, Mercedes-Benz'in en modern otomotiv üretim tesisi olan Sindelfingen fabrikasındaki "Fabrika 56" da tamamen karbon nötr olarak üretilir.

Akü sistemleri, Hedelfingen fabrikasında yakındaki Mercedes-Benz Untertürkheim lokasyonunda üretilmektedir. EQS, bu Ağustos ayında Avrupa'da başlatılacak.

EQS neredeyse tüm duyularla deneyimlenebilir.

Bu, tamamen elektrikli, sınıfının en iyisi olan modeli estetik ve lüks açısından yeni bir boyuta yükseltir. Aynı zamanda EQS, geliştiricilerinin ve tasarımcılarının elektrikli mobiliteye olan tutkulu bağlılığını da kanıtlıyor. #MercedesEQS​
Mercedes EQS
Mercedes EQS S-Serisi
Mercedes-Maybach S-Serisi
tamamen elektrikli lüks sedan
modern otomotiv üretim tesisi


  (0)   Yorum