Yeni 2019 Renault Kadjar - Konfor Ve Güç

Yeni Renault Kadjar, dünya prömiyerini Paris Motor Show'da tanıtıyor.


En küçük detaylardaki yeniden işlenmiş tasarımı, ona her zamankinden daha iddialı bir tarz kazandırıyor. Tasarımcılar çekiciliğini artırmak için ön ve arka yeniden tasarladılar. Bu, özellikle yeni krom ek parçaları olan genişletilmiş bir ızgarayla yansıtılmaktadır.


Önde, Yeni #RenaultKadjar serisinin C-Shape kimlik ışığı imzasını üstlendi. LED projektörlerde dönüş sinyallerini daha modern hale getirerek güçlendirir. Arkada, dönüş sinyalleri aynı zamanda LED'leri ve aynı zamanda daha fazla zarafet için rafine edilmiş olan, şimdi geri dönüş ve sis farlarını da benimsiyor.


İçeride, kabin daha modernlik Yeni Kadjar ile ayırt ve menfezleri, kapı kolları ve orta konsolun kenarlarını soyunma saten krom dokunuşlar imajına bir algılanan kalite görünümünü gösterir. Başka bir yenilik, yeni bir multimedya dokunmatik ekranın varlığı her zamankinden daha zarif.


Yeni Kadjar, son nesil Renault motorlarını benimser.


Özünde, Yeni Kadjar performans ve sürüş kabiliyeti için kanıtlanmış 1.3 TCe motorunu sunuyor, 4 teklifte mevcut: TCe 140 FAP (1.600 dev / dak'dan maksimum tork 240 Nm) ve TCe 160 FAP (maksimum tork 1750 dev / dak'dan 260 Nm), EDC manuel ve 4x2 versiyonunda otomatik şanzıman mevcuttur.


  (0)   Comment